Agro Show Bednary 2012- wycieczka dydaktyczna

Młodzież naszej szkoły w dniu 22.09.2012 r. wzięła udział w wycieczce dydaktycznej zorganizowanej przez p. Janka Dubień na wystawę nowoczesnych ciągników rolniczych oraz sprzętu rolniczego w Bednarach k. Poznania. Podczas tej wycieczki młodzież mogła zaobserwować najnowocześniejsze rozwiązania techniczne stosowane w nowoczesnych ciągnikach. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z elektroniką oraz elektryką stosowaną w rozwiązaniach związanych z użytkowaniem ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz pozostałego sprzętu do upraw i obsługi rolnictwa. Ponadto uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi urządzeniami i narzędziami stosowanymi w najnowocześniejszych warsztatach naprawczych, a także wymiany poglądów z wystawcami na poszczególnych stoiskach.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: