Wycieczka do firmy V-Tech w Olsztynie

W dniu 26 kwietnia 2012 r. w ramach programu „Technika XXI wieku” pod kierunkiem nauczyciela Jana Dubień uczniowie naszej szkoły (klasa III G) odbyli wycieczkę do firmy V-Tech w Olsztynie. Podczas wycieczki uczniowie wzięli udział w badaniu rzeczywistej mocy samochodu marki Kia Sorento, zwiększaniu momentu obrotowego silnika, modyfikacji oprogramowania w sterowniku ECU oraz przeprowadzili analizę wyników przeprowadzonych badań w formie wykresów. Prowadzili ożywioną dyskusję z przedstawicielami firmy V-tech zajmującymi się badaniami samochodów w szerokim zakresie.
Organizator wycieczki Jan Dubień serdecznie dziękuje Piotrowi oraz Michałowi Gałon za pomoc w zorganizowaniu wycieczki oraz przeprowadzeniu prezentacji na bardzo wysokim poziomie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.