Wycieczka dydaktyczna do zakładu EATON

W ramach programu „Osiągnij więcej” oraz cyklicznego programu „Technika XXI wieku” uczniowie klasy III C oraz III G odbyli wycieczkę dydaktyczną do zakładu „EATON” w Tczewie w dniu 14.03.2012r. zorganizowaną przez: nauczyciela naszej szkoły p. Jana Dubień.  Uczniowie zapoznali się ze specyfiką produkcji zakładu, nowoczesnymi formami zarządzania i marketingu. Wzięli udział w doskonale przygotowanej prezentacji zakładu oraz osób w nim pracujących. Zwiedzili linię produkującą sprężarki do nowoczesnych samochodów wyposażonych w silniki TSI, produkcję elementów układu przeniesienia napędu. Poznali nowoczesne sposoby kontroli wymiarów produkowanych elementów. Wzięli udział w prezentacji klasycznych skrzyń przekładniowych oraz napędów hybrydowych. Od firmy EATON uczniowie otrzymali atrakcyjne gadżety. Organizator wycieczki p. Jan Dubień serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom firmy EATON w Tczewie, którzy przyczynili się do zorganizowania wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.