Upominki dla krwiodawców

Dnia 20 grudnia 2011 r. otrzymaliśmy paczkę z upominkami od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie dla uczniów wytypowanych przez koordynatora szkolnej akcji krwiodawstwa, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji tego szczytnego przedsięwzięcia w naszej placówce. Uczniowie otrzymali praktyczny upominek w postaci skarbonek w kształcie małych krwinek. Mamy nadzieję, że akcja będzie cieszyć się niesłabnącą popularnością i w najbliższym czasie szeregi krwiodawców zasilą nowi uczniowie. Wszystkim dawcom pragniemy serdecznie podziękować za szlachetny dar serca. Następna odsłona akcji planowana jest na pierwszy kwartał 2012 r.
Wyróżnieni zostali:
Katarzyna Lewandowska 3 LO,
Bartosz Zięba 4 i,
Dariusz Szarama 4 i,
Marcin Nowak 4 g,
Grzegorz Żółtański 3 LO.