Drzwi otwarte szkoły i wizyta gimnazjalistów

20 kwietnia 2011 roku był dniem otwartym w naszej szkole. Odwiedziła nas młodzież gimnazjalna z Prabut, Susza, Licza, Mikołajek Pomorskich, Trumiejek i Rodowa. Tegoroczni absolwenci gimnazjum zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, wzięli udział w zajęciach pokazowych z chemii przeprowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, obejrzeli pokaz kulturystyczny absolwenta naszej szkoły- pana Tomasza Lecha oraz wysłuchali koncertu grupy hip-hopowej Grzegorza Żółtańskiego-Sponsora (kl. 2 LO)
Goście z gimnazjów mieli okazję poznać kadrę nauczycielską oraz uczniów; brali udział w tematycznych quizach i konkursach, w których przewidziano nagrody. Przy okazji dnia otwartego odbył się turniej halowej piłki nożnej szkół gimnazjalnych.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dnia otwartego.