Wycieczka dydaktyczna do IZNS S.A. w Iławie

Uczniowie klasy 3 c w dniu 21.02.2011 r. wzięli udział w wycieczce dydaktycznej zorganizowanej przez mgr inż. Jana Dubień do IZNS S.A. w Iławie. Podczas wycieczki uczniowie mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy w zakresie:
1. Zasad przyjmowania silników do naprawy oraz po naprawie
2. Demontaż silnika na podzespoły i części
3. Mycie oraz weryfikacja
4. Naprawa podzespołów i części
5. Montaż i docieranie silników
6. Produkcja części
7. Obróbka cieplno – chemiczna wyprodukowanych części
Uczniowie chętnie prowadzili ożywioną dyskusją z pracownikami na poszczególnych stanowiskach naprawczych. W trakcie dyskusji uczniowie zadawali pytania dotyczące problemów z którymi się spotkali poza ćwiczeniami w szkole. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami napraw silników spalinowych. Organizator wycieczki składa serdecznie dziękuje Panu Zdzisławowi Studzińskiemu za umożliwienie zwiedzenia zakładu.
Poniżej przedstawiamy fotorelację z wycieczki.