Noworoczny turniej piłki siatkowej

Dnia 8 stycznia drużyna nauczycieli oraz rodziców naszej szkoły wzięła udział w Noworocznym turnieju piłki siatkowej zorganizowanym przez Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Do zawodów przystąpiły cztery szkoły z terenu gminy: Gimnazjum Prabuty, Szkoła Podstawowa nr 2, Zespół Szkół w Rodowie oraz ZSP Prabuty.
Nasz zespół w składzie: Andrzej Bożek, Bernard Reks, Piotr Jeznach, Zbigniew Jabłoński, Michał Skowroński, Grzegorz Próchnicki zajął ostatecznie drugie miejsce w turnieju, ustępując pola jedynie bezkonkurencyjnej drużynie Gimnazjum Prabuty.
Warto nadmienić, iż wieloletni nauczyciel naszej szkoły i zawodnik drużyny- p. Piotr Jeznach otrzymał specjalną nagrodę za godną naśladowania postawę na boisku oraz niesłabnące zaangażowanie w propagowanie siatkówki.