Teatralia 2010

Koło teatralne NO WŁAŚNIE przygotowało na tegoroczne XX TEATRALIA
przedstawienie „Nie jestem tego rodzaju osobą”. Scenariusz spektaklu, na podstawie powieści „Kroniki rodzinne” T. Parsonsa, opracowała p. A. Lewandowska – Lech, opiekunka koła. W przedsięwzięciu wzięło udział
11 osób z liceum i technikum. Dla niektórych uczniów, np.Karoliny Ocickiej z kl. IV i był to ostatni występ w kwidzyńskiej imprezie. Udany debiut mieli w niej Dariusz Szarama i Mateusz Grabowski (obydwaj z III i).
Problematyka przedstawienia była trudna, sami „aktorzy” nieraz gubili się w powikłanych losach bohaterów, próbując wprowadzić do scen dramatycznych nutę humoru i groteski (zwłaszcza Filip Bogusz z II LO).
Występ mamy za sobą, a to za sprawą:
Mawiny Lewandowskiej – Cat
Katarzyny Lewandowskiej – pacjentki
Kai Gwizdała – Megan
Dobrosławy Grabary – matki
Roberta Kwiatkowskiego – Paula
oraz wspaniałych muzyków: Natalii Karolewskiej (II LO), Łukasza Zaremby (II g) i dźwiękowca Pawła Dąbrowskiego (III g).