Cross Country 2010

Cross Country 2010 o Puchar Burmistrza Prabut
W dniu 11 września 2010 r. uczniowie naszej szkoły:
Tomasz Łazarczyk (IV G), Łukasz Cierliński (IV G), Paweł Dąbrowski (III G), Marcin Nowak (III G), Artur Kryszkiewicz (III G), Patryk Zieliński (III G), Piotr Lewandowski (III G), Damian Bomba (III G), Marek Podlasek (III G), Mateusz Fydrych (III G), Tomasz Zając (III G), Ignacy Drzażdżewski (II G) pod kierunkiem mrg inż. Jana Dubień wzięli udział w Cross Country 2010 o Puchar Burmistrza Prabut. Podczas zawodów uczniowie zajmowali się obsługą techniczną toru zmieniając w odpowiednim czasie przebieg tras w zależności od rodzaju konkurencji, dbali o bezpieczeństwo kibiców oraz zawodników. W celach rozpoznawczych oraz bezpieczeństwa uczniowie ubrani byli w kamizelki odblaskowe.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.