Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Po zajęciu pierwszego miejsca w eliminacji wojewódzkiej Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego drużyna naszej szkoły w składzie: Sebastian Kuncicki, Mateusz Grabka oraz Damian Janik pod kierunkiem mgr inż. Jana Dubień, wzięła udział w etapie centralnym- finałowym, który odbył się w diach 7-9 czerwca 2010 r. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Drużyna zajęła 11 miejsce wśród wszystkich szkół średnich w Polsce. Gratulujemy sukcesu!

W finale odbyły się następujące konkurencje:
1. Sprawdzian wiedzy z zakresu ruchu drogowego- test,
2. Sprawdzian z historii polskiej motoryzacji- test,
3. Pierwsza pomoc przedmedyczna- test,
4. Jazda sprawnościowa motorowerem,
5. Jazda sprawnościowa samochodem- test Stewarda,
6. Pierwsza pomoc przedmedyczna- resuscytacja poszkodowanego w wyniku wypadku drogowego (zadanie praktyczne).

Dodatkowo organizator urządził wszystkim uczestnikom wycieczkę zabytkowym autokarem pod hasłem „Warszawa nocą”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.