Rozgrywki unihokeja dziewcząt i chłopców

W dniu 26.04.2010 r. odbył się turniej unihokeja dziewcząt w ramach licealiady powiatu kwidzyńskiego. Do turnieju przystąpiło 5 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych. Nasze dziewczęta uplasowały się na V miejscu.Bardzo dobrze wypadli natomiast w analogicznym turnieju nasi chłopcy 29 kwietnia 2010 r. Do turnieju przystąpiło 7 drużyn. Po meczach w grupach nasza reprezentacja zajęła I miejsce i następne mecze to walka o finał i…znowu nam się udało. Mecz finałowy to zacięta walka, który kończy się remisem 1:1. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Po pierwszej rundzie rzutów karnych znowu remis, następne to już złote bramki, w których nie mogło być już pomyłki. Przeciwnik pudłuje, rosną emocje, do strzału podchodzi nasz zawodnik i strzela upragnionego gola- zdobywamy I miejsce. Skład drużyny chłopców ZSP Prabuty to; Mierzyński Karol, Urbanowicz Paweł, Krasiński Piotr, Podlasek Marek, Frydrych Mateusz, Skóra Dawid, Skóra Mateusz, Papis Piotr, Promiński Przemysław, Szarama Dariusz.