Liga piłki siatkowej w Suszu

Nasi chłopcy brali udział w Lidze Piłki Siatkowej w Suszu zorganizowanej przez tamtejsze CSIR o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Susz. Pierwsze mecze rozpoczęły się na początku stycznia. Do rozgrywek przystąpiło 12 drużyn. Przebieg turnieju to mecze każdy z każdym w rundzie pierwszej i spotkania rewanżowe w rundzie drugiej. Po pierwszej rundzie nasza drużyna zajmowała czwarte miejsce zdobywając 24 pkt. Z meczu na mecz nasi chłopcy grali coraz lepiej, a wpadkom ulegali nasi najgroźniejsi rywale. Po cichu liczyliśmy na III miejsce, ale ostatnie mecze ustaliły nieoczekiwane wyniki końcowe. Odnieśliśmy sukces zdobywając II miejsce. W składzie naszej drużyny wystąpili następujący uczniowie; Skóra Dawid (K), Mikuła Mateusz, Narolski Mateusz, Papis Piotr, Nowak Marcin, Szarama Dariusz, Kosiedowski Dawid, oraz gościnnie Brzuzy Marek.
Turniej stał na wysokim poziomie, mecze były bardzo zacięte a wyniki nierzadko zaskakujące. Pierwsza trójka to następujące drużyny:
I – miejsce BASTEN Kamieniec
II – miejsce ZSP Prabuty
III – miejsce Dąbrówka