Powiatowe mistrzostwa w siatkówce chłopców

W piątek 11.02.2010 r. w hali sportowej w Prabutach odbył się turniej piłki siatkowej chłopców w ramach licealiady szkół ponadgimnazjalnych.
Do turnieju przystąpiły wszystkie reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kwidzyńskiego.
W pierwszej fazie turnieju odbyły się mecze eliminacyjne w grupach- każdy z każdym. Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze, zajmując ostatecznie pierwsze miejsce w swojej grupie. Kluczowym meczem do wygrania turnieju był mecz półfinałowy pomiędzy naszymi chłopcami a Zespołem Szkół Technicznych w Kwidzynie. Pierwszego seta wygrali goście, drugiego zaś nasi chłopcy, po zaciętej walce w trzecim decydującym secie lepsi okazali się chłopcy z naszej szkoły. Finał to już mecz bez emocji, w którym pokonaliśmy ZSP 4 Kwidzyn, wygrywając jednocześnie cały turniej.
W naszej reprezentacji grali następujący uczniowie: Dawid Skóra, Mateusz Mikuła, Mateusz Narolski, Piotr Papis, Marcin Nowak, Dariusz Szarama, Dawid Jackiewicz, Adrian Kwiatkowski, Piotr Miłocki, Patryk Czajkowski.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I m. ZSP Prabuty,
II m. ZSP 4 Kwidzyn,
III m. ZST Kwidzyn,
IV m. ZSP 1 Kwidzyn.