DialNet Masters – Mistrzowie internetu

DialNet Masters – początkowo dolnośląski, potem ogólnopolski – konkurs wiedzy o internecie przeznaczony dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli.

Turniej jest organizowany przez Telefonię DIALOG S.A. pod honorowym patronatem Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz przy merytorycznym wsparciu Politechniki Wrocławskiej, Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego i Google’a. Olimpiada przebiega w formie kilku następujących etapów
eliminacje wewnątrzszkolne,
1 etap on-line,
2 etapu on-line,
3 etap – półfinały – organizowane w szkołach na żywo „Mecze Mastersów” odbywające się w siedmiu miastach Polski: ……(13-22 kwiecień 2010 r.), Uczniowie rozwiązują zadania i odpowiadają na pytania dotyczące technologii informacyjnych oraz internetu – jego historii i zasad działania,
4 etap – Wielki Finał, który odbędzie się w Hali IASE we Wrocławiu – wyłoni Mistrzów Internetu, czyli 2 najlepsze drużyny: 4 gimnazjalistów i 4 licealistów wraz z opiekunami (17 czerwiec 2010 r.).

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i zostać mistrzem internetu zgłoś się do: p.Michała Skowrońskiego, p. Marka Taraszkiewicza bądź p. Marcina Stalmirskiego.