Teatralia 2009

Jaka jesteś, Mario? Na to pytanie próbowali dać odpowiedź członkowie Koła teatralnego NO WŁAŚNIE 26 listopada w przedstawieniu opracowanym na podstawie powieści P. Coelho „Jedenaście minut”, przygotowanym na tegoroczne TEATRALIA.

Historię młodej Marii, doświadczonej przez życie i poszukującej szczęśliwej miłości opowiadały w kolejnych odsłonach Asia Gwizdała, Iwona Grodnicka, Dobrusia Grabara, Malwina Lewandowska, Kaja Gwizdała, Agata Zwierzchowska i Karolina Ocicka.
W odpowiedni klimat wprowadzała widzów Marta Mioduska, która prowadziła narrację a Łukasz Zaremba wspaniale spisał się w roli operatora świateł i dzwięku, co pozwoliło pięknie wybrzmieć piosence śpiewanej przez Pawła Urbanowicza.
Za rok kolejne- jubileuszowe XX Teatralia i… niespodzianka.
Zapraszamy nowych członków do podejmowania działań artystycznych!