Akademia z okazji święta Edukacji Narodowej

W miejsko – Gminnym Domu kultury odbyła się uroczysta akademia z okazji święta Edukacji Narodowej, na którą zaproszeni zostali nauczyciele, pracownicy i młodzież naszej szkoły.

Były życzenia, podziękowania i kwiaty. Inscenizację pt. „Dziady anno domini… – czyli koszmarny sen znękanego nauczyciela” pod kierunkiem I.Stefanowskiej i M.Skowrońskiego przygotowali uczniowie klas: I Lo, II Lo, III Lo, III Liceum profilowane oraz IV technikum.

W programie udział wzięli:

Paulina Gawęda, Magdalena Grodzicka, Dawid Gorzka, Weronika Gurzyńska, Tomasz Gwozdowicz, Magdalena Kierepka, Magdalena Kruszczyńska, Magdalena Michałowska, Monika Lewandowska, Marzena Lenartowicz, Sandra Olszańska, Justyna Olszewska, Michał Piórkowski, Dorota Szczygieł, Anna Sobieraj, Ewa Wysocka, Rafał Warumzer, Karol Wiśniewski, Maciej Zieliński